İNSAN KAYNAKLARI

GÜRSOY GRUP GAYRİMENKUL ve İSİS İNŞAAT YÖNETİM, kaliteli bir işveren olarak faaliyet sahasında bir itibar kazanmıştır. En iyi kadroları kurarken bu kadrolara sadece sıra dışı bir eğitim değil ayrıca en gelişmiş cihazları sunarız. Çalışanlarımızın mesleki anlamda öğrenim ve gelişimlerine olanak veren fırsatlar ve sorumluluklar veririz.

Biz büyümeye devam ettikçe, bizim çalışan profilimize ve mevcut ihtiyaçlara uygun olan nitelikli insan arayışını her zaman sürdürürüz. Eğer kariyer alanınızda pozitif etki yaratabileceğiniz bir şirkette iş arıyorsanız bizimle irtibata geçmenizden memnuniyet duyarız. Çalışanlarımıza son derece cömert ücretler ve sosyal haklar paketi sunuyoruz.


İŞ FIRSATLARI

GÜRSOY GRUP GAYRİMENKUL ve İSİS İNŞAAT YÖNETİM’de şu anda mevcut iş fırsatlarına başvurmak için lütfen Genel Başvuru Formunu doldurunuz. Bu form CV’nizin istenen her an veritabanımız içerisinde erişilebilir durumda olmasını sağlayacaktır. Ayrıca CV’nizi e-posta yoluyla isis@isisinsaat.com veya gursoy@gursoygrup.net adresine de gönderebilirsiniz. Tüm başvurular İnsan Kaynakları departmanımız tarafından dikkatlice incelenir ve değerlendirilir. Uygun görülen adaylar tercihlerine göre ilgili departmanlara ve/veya projelere yönlendirilir. Bu işlem, istihdam ihtiyaçları çerçevesinde aday personel kaynağı olarak kullanılan CV veritabanına eklenmeden önce yapılır.

PROJELER

BİZİ TAKİP EDİN